הכלב הכי יקר בעולם – 10 גזעי הכלבים היקרים ביותר

הכלב הכי יקר בעולם

הכלבים שלנו הם אחד הדברים היקרים ביותר בחיינו. אנו אוהבים אותם בכל ליבנו ומרעיפים עליהם אהבה והשפעה. אבל עד כמה תהיה מוכן לשלם עבור הגור שלך? אנחנו עושים הכל בשביל הגורים שלנו ומוציאים הרבה כסף מדי יום. אמנם מחירים מסוימים עשויים להיות גבוהים יותר עבור מגדלים ממקלטים לבעלי חיים, לא משנה מהיכן מגיע הגור היקר שלך, אך אנו אוהבים אותם.

לא משנה מאיפה הכלב שלך, האמריקאים מוציאים בממוצע 1,675 $ לשנה על הכלב שלהם, וכלבים גזעיים עולים פי חמישה יותר מכלב או כלב מעורב. למרות שזה עשוי להיראות הרבה, ישנם הרבה כלבים יקרים יותר מאשר גזעים ואלה עשרת גזעי הכלבים היקרים ביותר שיש בשנת 2021.

10 הכלבים היקרים ביותר בעולם10. כלב אפגני – 7,000 דולר

הכלב האפגני מגיע מהרי אפגניסטן ונחשב לאחד הכלבים היפים ביותר עם המעילים הזנבים והזנבות המתולתלים. הם אפילו דורשים צחצוח שיער יומי כי מעילי המשי הארוכים שלהם מסתבכים בקלות רבה.

אורך החיים הממוצע של הכלבים הוא 10-14 שנים, ומצבי הבריאות שלהם עשויים לעלות לך עוד כסף. הם נוטים לקטרקט ולתת פעילות של בלוטת התריס, שיכולים לעלות עד 3,000 $, ומעלים את מחירו של הגור הזה עוד יותר.

9. כלב פרעה – 7,500 דולר

פירושו “כלב ארנב” במלטזית, כלב פרעה משמש בדרך כלל לציד ארנבים באיי מלטה. כלבים אלה הם מאוד אינטליגנטיים כמו גם אתלטיים ונוטים לנוע בין 45-55 פאונד.

תוחלת החיים הממוצעת של הגזע היא 11-14 שנים אך הוא רגיש במיוחד ללחץ. מתח יכול להוביל לבעיות עיכול ונוירוטיות קשות שעלולות לעלות יותר מ -1,500 דולר לטיפול. החיובי הוא ההרכב הגנטי שלהם; הם כלבים נאמנים שניתן לאמן אותם היטב למשפחות וקבוצות גדולות יותר.8. דוגו ארגנטינו – 8,000 דולר

דוגו ארגנטינוס, שפותח במקור לציד חיות גדול, בשל קומתו השרירית, הוא אחד הכלבים היקרים ביותר בעולם. הגוף השרירי שלהם מאפשר לכלב לצוד חזירים בר בדרום אמריקה ובאסיה בעיקר.

אבות אבותיו העיקריים של הדוגו ארגנטינו הם הכלב הלוחם קורדובה והדני הגדול. בגלל התכונות הפיזיות הדומיננטיות שלהם, זה לא חוקי להחזיק בבריטניה, קולורדו וניו יורק.

תוחלת חייהם היא 12-14 שנים, אך הם עלולים לסבול מדיספלסיה של הירכיים וחירשות, מה שמוביל לחיובים של וטרינר מעל 1,600 דולר. עם זאת, ללא פעילות גופנית יומית קבועה בעיות הבריאות יכולות לעלות, כמו גם עלויות הווטרינר.

7. כלב אסקימו קנדי ​​- 8,750 דולר

כלב האסקימו הקנדי הוא אחד הגזעים הנדירים ביותר בעולם ומתמודד כעת עם הכחדה עם פחות מ -300 כלבים שנותרו בשנת 2018. הם הובאו לצפון אמריקה מסיביר לפני יותר מ -1,000 שנה וירדו לאחרונה מאז שנות השישים.

מספרם ירד בעיקר עקב המצאתו של אופנוע השלג ורציחת הכלבים המלכותית הרומית הקנדית (RCMP) בשנים 1950-1970. המשטרה הקנדית הרגה עד 20,000 כלבי אסקימו קנדים כדי לשבש בכוונה את אורח החיים של הכלב, והגזע מעולם לא התאושש.

הגזע מועד גם לפיתול קיבה, אנטרופיון, כאשר העפעף מתקפל על עצמו, חוסר סובלנות לחום ודלקת פרקים. אומרים כי כלבי האסקימו הקנדים הם טריטוריאליים מאוד ולעתים קרובות מגיבים יתר על המידה להפרעות קטנות, ולכן הם אינם אידיאליים למשפחות עם ילדים.6. רוטווילר – 9,000 $

זה עשוי להפתיע כמה אנשים מכיוון שרוטווילרים הם גזע נפוץ יותר מכל שאר הגורים ברשימה זו. למרות שהם לא יקרים במיוחד לרכישה, בדרך כלל 1,500 $ בתחילה, הם מצברים כסף בחשבונות הווטרינר בגלל בעיות בריאות.

הגזע רגיש ביותר כמעט לכל מחלה או מצב לכלבים, במיוחד בעיות בירך ומפרקים, ולכן תביעות ביטוח חיות המחמד שלהם הן הגבוהות ביותר בקרב כל גזע אחר. בעלי רוטווילר יכולים לצפות לשלם יותר מ -300 דולר בשנה על ביטוח הכלב שלהם ואף יותר עבור תביעה.

תוחלת החיים שלהם גם נמוכה משמעותית מכלבים אחרים בגיל 8-10 שנים בלבד. עם זאת, הם נחשבים לחיית מחמד משפחתית נהדרת בגלל נאמנותם וצייתנותם לבעליהם.

5. אזאוואק – 9,500 דולר

כאחד הגזעים החדשים ביותר בשנת 2019, אזאווה הוא גם אחד היקרים ביותר. הם הגיעו ממערב אפריקה, והם שימשו בעיקר כלבי ציד והם קרובי משפחה מובהקים לכלבי המזרח התיכון ודרום הודו.

הגזע נדיר בצפון אמריקה אך צובר פופולריות לאחר שהוכר על ידי ה- AKC בתחילת 2019. בהיותו כלבי ציד, עזאווה מתאושש במהירות מפציעות ויש לו מעט תנאים תורשתיים; הם סובלים רק מאפילפסיה או ממחלת וובלר.

אורך חייו הממוצע של אזאווה הוא 12-15 שנים עם מזון לכלבים באיכות גבוהה והליכות או ריצות יומיות. הם מתאמנים רק בנוכחות הבעלים שלהם, כך שהם גם ישמרו על כושרכם!4. מסטיף טיבטי – 10,000 $

הכלב המאסיבי הזה עשה את דרכו לאמריקאי מטיבט, שם הוא הגן על הכבשים מפני טורפים כמו זאבים, נמרים ודובים. המסטיף יכול להגיע ליותר מ -150 פאונד, לזכרים מבוגרים, ומדוף כמה מן החיות העזות ביותר.

בעוד שהם שימשו בתחילה כאפוטרופוסים ומגנים, הם הפכו ליקרים מדי לבעליהם לתחזק והם החלו להיעלם אט אט. הגזע ערני מאוד ויגן על משפחתך בהודעה מוקדמת.

מסטיפים טיבטיים בריאים יחסית אך מועדים לתנאים תורשתיים כגון דיספלסיה של מפרק הירך, תת פעילות של בלוטת התריס וחריגות עיניים. אל תהסס לבדוק אותם לעתים קרובות.

3. צ’או צ’או – 11,000 $

מקורו של צ’או צ’או מצפון סין והוא אחד הגזעים הוותיקים והנדירים ביותר בעולם. הכלב עצמו יקר לרכישה, אך העלויות להחזקת צ’או צ’או לא עוצרות כאן. תחייב את החשבונות עבור מזון, פינוקים, חשבונות וטרינרים, טיפוח ובעיות בריאות, שיכולים להסתכם בסביבות 11,000 דולר לכל חייהם.

הם דורשים פעילות גופנית סדירה, כגון ארבע טיולים או יותר ביום. הגזע הוא גם עקשן באופן טבעי, מה שעלול להשפיע על הכושר ועלול לעכב את הקשר בינך לבין הגור שלך.

בעיות בריאות עיקריות לצ’או צ’או כוללות אנטרופיון עפעפיים, דיספלסיה של הירך והמרפק, אלרגיות ותפקוד בלוטת התריס. תוחלת החיים היא 8-12 שנים אך ניתן להגדיל אותה בעזרת טיפול הולם.

2. לווצ’ן – 12,000 $

ידוע גם בשם “כלב האריות הקטן”,-הלווצ’ן היה פופולרי בקרב אירופאים במשך יותר מ -500 שנה, מכיוון שמקורו בצרפת. זה היה פעם הכלב הנדיר ביותר בעולם בשנת 1973 כאשר נותרו רק 65 בעולם; כרגע נותרו רק 300 כלבים שנותרו בכל שנה ברחבי העולם.

הלווצ’ן הוא גם אחד הכלבים היוצאים ביותר בעולם; הם פעילים ושובבים מאוד מה שהופך אותם למושלמים למשפחות ולילדים. עם זאת, הם זקוקים לתשומת לב מתמשכת של בני אדם; הם אומללים כאשר הם נשארים לבד לתקופות ארוכות.

למרות שזה לא הכלב הכי יקר בעולם, הכלבים הקטנים האלה בריאים להפליא, כך שלא תיכנסו לחובות שמשלמים על בעיות הבריאות שלהם, אבל הבעיה היא העלות המקדימה של הגור. אתה גם מקבל הרבה חבטות על הכסף שלך; Löwchen חי במשך 13-15 שנים.1. סמויד – 14,000 דולר

המקום הראשון של הכלב היקר ביותר בעולם הוא הסמויד שמקורו בסיביר. הגזע הנדיר ידוע ביחסו האדיב, האוהב והרוצה לרצות יחד עם פניהם המחויכות.

לכלב היקר בעולם יש תחושה חזקה לברוח ולשוטט קילומטרים רצופים, לכן תמיד וודא שהוא ברצועה. הם גם כלבים מבריקים, חברתיים ושובבים שתמיד דורשים תשומת לב, מה שהופך אותם למושלמים למשפחות ולילדים.

למרות שהכלבים נדירים, הם ממשיכים לגייס חשבונות וטרינרים כמו כלב אחר. הם מועדים לבעיות בריאות יקרות, כגון ניוון קרנית, מחלות אוטואימוניות והפרעות לב שיכולות להגיע לכ -5,000 דולר.

לא משנה אם תבחרו כלב מהרשימה היקרה הזו או תאמצו ממקלט, הקפידו להבטיח את בריאותם ואושרם באמצעות פוליסת ביטוח כלבים כדי לספק שקט נפשי לחברכם החדש.שתפו את הפוסט

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ולמדו מהטובים ביותר!

עוד כתבות בנושא