אודות פנסיון משפחתי זמיר

במקום קסום על שפת הים בחיפה, חוף דדו, בבית צמוד קרקע עם חצר היקפית גדולה, משופעת בעצים וצמחיה ירוקה נמצא פנסיון משפחתי זמיר, פנסיון פתוח ללא כלובים עם דגש על טיולים.

פנסיון זמיר הוא “חיה” שונה בשוק פנסיוני הכלבים והחתולים בארץ.
הפנסיון משלב מקצועיות ומהימנות עם אווירה משפחתית חמה ואוהבת.
כל כלב מטייל פעמיים ביום, בטיילת חוף דדו, בקבוצות של 4-5 כלבים עם רצועה (צפו בסירטון הוידאו, בעמוד זה ואלבומי התמונות) ובשאר היום חופשי בכל שטח הפנסיון.
פנסיון משפחתי זמיר מציע גם מעון יום לכלבים בחיפה והצפון.
מוזמנים לאתר האינטרנט שלנו – www.zamirdog.co.il

מידע נוסף

פיקוח 24/7

מקלחת

עדכונים

טיולים רגליים

מספק אוכל

שאלות נפוצות

הכי קל לרשום בוויז או בגוגל- פנסיון משפחתי זמיר
פנקס חיסונים – כלבת ומשושה חובה. לדאוג לטיפול פרעושים וקרציות מונע. להחליט עם הוטרינר שלכם לגבי שעלת המכלאות, אם הוטרינר ממליץ, יש להתחסן מינימום 10 ימים מראש!! רצועה תקינה. לגבי אוכל – כלב שרגיש להחלפת מזון, בעל קיבה רגישה, אלרגיות או שאוכל אוכל מיוחד, מוזמן להביא את האוכל מהבית. בפנסיון יש מזון בוגרים מסוג – Taste of the wild – לשירותכם, ללא עלות. מעל 5 חודשים, נקבות מעוקרות, זכרים מסורסים בלבד. התשלום בצ’ק או מזומן בלבד. איסוף אחרי הצהריים/ערב ( אחרי השעה 13:30 ) ביום העזיבה מחוייב כמעון יום בלבד – 70 שח. בברכה, פנסיון משפחתי זמיר .
קבלת אורחים: 7:30-12:00 בלבד שיחרור אורחים: 7:30-12:00 או 16:00-19:00 שישי ערב, שבת בקר – אין קבלה ושחרור אורחים. (לצערנו, לא מקבלים כלבים הרשומים כמסוכנים).

ביקורות

0.0
Rated 0.0 out of 5
ציון 0.0 - 0 חוות דעת
מצוין0%
טוב מאוד0%
ממוצע0%
לא טוב0%
גרוע0%

לפנסיון זה אין עדיין ביקורות. היה הראשון לכתוב!

שתפו את הפנסיון:

מלאו את הפרטים הבאים: