הכלב אכל שוקולד? הנה מה שאתם צריכים לעשות

כלב אוכל שוקולד

שוקולד רעיל לכלבים. ההמלצה שלנו היא להגיע כמה שיותר מהר לוטרינר. אם הכלב שלך אכל שוקולד, חפש את הסימפטומים הללו.

סימני הרעלת שוקולד אצל כלבים כוללים:

  1. הקאות ושלשולים – שתי בעיות אלו הן הסימנים המוקדמים ביותר להרעלת שוקולד אצל כלבים. במקרים קלים, כלבים פשוט יכולים להקיא או לשלשול כמה פעמים ואז להרגיש טוב יותר. עם זאת, במקרים חמורים, תסמינים אלה עשויים להתקדם הלאה לאחרים ברשימה שלהלן.
  2. צמא מוגזם ומתן שתן – מכיוון שגם תיאוברומין וגם קפאין הם משתנים, הנמצאים בכל סוגי השוקולד, כלבים עשויים להראות צמא מוגזם והטלת שתן כאשר הם בלעו יותר מדי מאחד מחומרים אלה.
  3. חוסר שקט – קפאין, בפרט, עלול לגרום לכלבים להתנהג בחוסר שקט. שוקולדים כהים יותר עם תכולת קפאין גבוהה יותר עשויים להוביל לתסמין זה גם מבלי שהכלב יאכל הרבה ממנו.
  4. דופק גבוה – דופק מוגבר הוא סימפטום מסוכן שעלול להוביל לדום לב, במיוחד אצל כלבים מבוגרים. זה יכול להיות קשה לפקח על הדופק של חיית המחמד שלך בבית, ולכן מומלץ להעביר את כלבך מיד לווטרינר החירום לצורך מעקב ו / או טיפול.
  5. התקפים – התקפים הם אחד הסימפטומים הקשים ביותר של הרעלת שוקולד קיצונית אצל כלבים. זה יכול להתרחש רק כאשר כלב בלע כמות גדולה של שוקולד, אך לפעמים זה יכול להיות שההרעלה תהפוך קטלנית ללא טיפול וטרינרי. קח את הכלב שלך מיד לווטרינר אם הוא מראה סימפטום זה לאחר שאכל שוקולד.

כיצד להגיב לסימני הרעלת שוקולד אצל כלבים:

 אם אתה יודע או חושב שכלבך צרכו שוקולד, התקשר מיד לווטרינר חירום.

טיפים למניעת הרעלת שוקולד אצל כלבים

  1. אחסון טוב יותר – שמרו על ארונות ודלתות מזווה סגורות במידת האפשר ואל תשאירו פינוקי שוקולד או עטיפות.
  2. הכשיר את חיית המחמד שלך לפקודת “השאר את זה” כדי למנוע מהם לתפוס דברים שהם לא צריכים, בין אם הם אכילים או בלתי אכילים.
  3. הסבירו לחברים ומשפחה שלא לתת לכלב שלכם שוקולד או ממתקים אחרים ולהרגיל אותם לאחסן דברים במקום הראוי להם.

שתפו את הפוסט

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ולמדו מהטובים ביותר!

עוד כתבות בנושא