צעצועי הלעיסה הטובים ביותר לכלבים

צעצועי הלעיסה הטובים ביותר לכלבים

האם הכלב שלך לועס את דרכו בצעצוע אחר צעצוע? אולי הוא הולך צעד קדימה ולועס את הנעליים או אפילו את הרהיטים!

אם כן, זה נשמע כאילו הכלב שלך הוא המועמד המושלם לצעצוע לעיסה. צעצועים קשוחים אלה נועדו לשמור על כלבים אגרסיביים ביותר במשך שעות, מבלי להישבר.

להלן רק כמה צעצועי הלעיסה השונים שאנחנו מעמידים במבחן.

הבודקים הקשוחים שלנו לעסו באגרסיביות, כרסמו, חבקו וקרעו את דרכם בעשרות צעצועים…

הכל כדי לענות על שאלה פשוטה:

איזה צעצוע לעיסה הכי מתאים לכלב שלך?

צעצועי לעיסה KONG

צעצוע משיכה

צעצוע לעיסה לניקוי שיניים

כדורי גומי ללעיסה

מהו צעצוע לעיסה לכלבים והאם הכלב שלך זקוק לו?

כשמדובר בכלבים, ישנם שני אישיות לעיסה מובהקת:

  1. מכרסמים – כלבים אלה לועסים את צעצועיהם לפרקי זמן קצרים, וכאשר הם נושכים, הם אינם משתמשים בכוח רב. דרוש הרבה ללעיסה כדי שיוכלו להרוס צעצוע.
  2. משחיתים – כלבים הרסניים אלה נוגסים באגרסיביות בצעצועים שלהם. הם ישבו ויעבדו את הצעצוע שוב ושוב עד שיישבר סופית. הכלב המשחית יכול להרוס את רוב צעצועי הכלבים תוך פחות משעה.

משחתות הן הכלבים הקשים ביותר למצוא עבורם צעצועים. הלסתות החזקות שלהם מפרקות כמעט כל חומר. בעלים רבים מוצאים את עצמם קונים צעצוע אחר צעצוע, רק כדי שהכלב שלהם ילעס אותו לרסיסים תוך דקות – העלויות האלה מצטברות במהרה!

כפי שאולי ניחשתם, צעצוע לעיסה הוא צעצוע הכלבים האידיאלי עבור הכלבים המשחיתים. צעצועים מחוזקים אלה מיוצרים כדי לעמוד בלסתות העוצמתיות של הגור ובשיניים החדות.

בדרך כלל מיוצר מגומי, צעצועי לעיסה הם לרוב יקרים יותר מצעצועי כלבים אחרים. עם זאת, הם מפצים על ידי זמן רב יותר מאשר צעצועים שלא תוכננו עם מחשבות משחתות – מה שחוסך לך כסף בטווח הארוך.

כל צעצוע כלבים שנשבר לרסיסים מהווה סכנת חנק לכלבכם. גרוע מכך, אם הכלב שלך אוכל חתיכות קטנות, זה יכול להוביל לחסימת מעיים.

עכשיו, אני חייב להדגיש ששום צעצוע לעיסה אינו חסין להריסה…

לסתות חזקות ושיניים חדות של הכלבים שלך עלולים להוציא נזק חמור.

קניית צעצוע הלעיסה הנכון היא מעשה איזון. אם הכלב שלך לא חושב שהוא יצליח להשמיד את זה, אז בקרוב הוא יוותר. אבל צעצוע לעיסה שקל להרוס פירושו שזמן המשחק מסתיים מהר מדי.

מסיבה זו אנשים המחפשים צעצוע לעיסה בלתי ניתן להריסה מאוכזבים כל הזמן. קשה מדי והכלב שלך ידחה זאת, או גרוע מכך, ישבור שן. רך מדי והוא ייקרע בקלות לחתיכות.

המטרה היא לא למצוא צעצוע לעיסה שהכלב שלך לא יכול להשמיד, אלא אחד שיימשך זמן רב ככל האפשר. אל תדאג! בדוק את צעצועי הלעיסה הטובים ביותר שסקרנו בהמשך המדריך הזה.

הכלבים היחידים שלא צריכים צעצוע לעיסה הם גורים עדינים שמנשנשים. אם הכלב שלך לא שובר את צעצועי הכלבים שלו, אז אתה אחד מבעלי הכלבים הבודדים שיכולים לדלג על צעצוע לעיסה.

אבל כידוע, אם הכלב שלכם הוא לועס אגרסיבי, אז צעצוע לעיסה טוב הוא חובה. לא רק שזה ישעשע את הגור הקשוח שלך במשך שעות כל פעם, אלא שהוא מסיח את הכלב שלך מללעוס את הרהיטים שלך!

כיצד לבחור צעצוע לעיסה בטוח לכלבכם

האם הכלב שלך מכרסם את צעצוע הלעיסה שלו במשך שעות כל פעם? יותר מדי מדבר טוב יכול להזיק. ולעיסה אינה יוצאת דופן, במיוחד אם הכלב שלך אוהב את הדברים הבאים…

  • קרניים, פרסות
  • עצמות
  • עץ ומקלות

בעלים רבים אוהבים את הצעצועים הלעוסים האלה. ואני יכול להבין מדוע – הם ארוכים להפליא. המשטח המוצק מחזיק חזק גם כאשר נלחץ על ידי שיניים חדות ולסתות חזקות. למעשה, הלעיסות הקשות הללו יכולות להעניק לך כיף שבועות או אפילו חודשים של לעיסה. עכשיו, זה ערך לכסף!

ובכן, זה יהיה ערך אם לא תכניסו חשבונות לווטרינר. בכל שנה רופאי שיניים וטרינרים לכלבים רואים מאות מקרים של שיניים סדוקות, שבורות. הסיבה? צעצועי הלעיסה המוצקים האלה.

אך בעיות בשיניים אינן הנושאים היחידים שמביאים מכרסום צעצועי לעיסה לא בטוחים.

צעצועי לעיסה קשים מדי, כמו עצמות וקרניים, יכולים להתפרק. חלקים מורמים ומחודדים אלה יכולים לחתוך את הלשון ואת החניכיים של הכלב שלך. אם הם מתנתקים, המחטים החדות האלה יכולות להישקע בגרון הכלב שלך או לגרום לדימום פנימי.

עכשיו, זה לא אומר שהצעצועים האלה הם טיול מובטח לווטרינר. אלפי כלבים הרסניים לועסים באגרסיביות מוצרים אלה מדי יום ללא בעיה. האם הכלב שלך יהיה בסדר? אולי. אבל זה סיכון שלא היינו לוקחים.

אז מה הופך צעצוע לעיסה בטוח לכלבכם?

ביקשנו מארבעה וטרינרים שונים לדעתם …

כולם הסכימו שאת צעצועי הלעיסה הבטוחים ביותר לכלבים יש לתת קצת. לכל אחד מהם הייתה הצעה משלו כיצד לקבוע אם צעצוע לעיסה קשה מספיק כדי להיות לא בטוח.

ד”ר שרה, אומרת שאם אתה יכול להקיש איתו על הברך וזה כואב, אז הצעצוע קשה מדי.

וטרינרים אחרים המליצו על שיטת הציפורן. אם אינך מצליח ללחוץ את ציפורן המשטח על פני צעצוע הלעיסה, אז זה קשה מספיק כדי לשבור שיניים – צעצוע לעיסה טוב אמור להשתחל בעת לחץ.

וטרינר אחר הציע שאם אתה יכול לדפוק איתו מסמר לפיסת עץ, מבלי לפגוע בצורה ניכרת בצעצוע הלעיסה, אז זה לא בטוח.

מעניין שהיה צעצוע לעיסה אחד שהווטרינרים נחלקו עליו…

עצמות ניילון.

מסיבה זו אנו ממליצים לך לדבר עם הווטרינר שלך לפני שתבחר לתת לגור שלך עצם ניילון.

מהצד השני, גם צעצועי לעיסה רכים מדי עלולים להיות מסוכנים. קל יותר ללעוס צעצועים רכים יותר. בלהט הרגע, הכלב שלך יכול לבלוע חתיכה מהצעצוע השבור. אם לגור שלך אין מזל, זה עלול לגרום לחסימת מעיים או אפילו לחנק ומוות!

לסיום, שימו לב לגודל צעצוע הלעיסה. צעצוע לעיסה בטוח רחב יותר מפיו של כלבכם. זה ימנע מכלבך לבלוע בטעות או להיחנק במהלך המשחק.

אם אתם מחפשים את הנקודה המתוקה בין בטיחות ועמידות, אז צעצועי לעיסה גומי יציבים הרחבים יותר מפיו של הכלב שלכם הם האפשרויות הבטוחות ביותר.

באתרנו, הבטיחות של הכלב שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן, כשאתה טועה בצד הזהירות, כל הבחירות המובילות בסקירה זו הן רכות מספיק כדי שתוכל ללחוץ עליהן עם ציפורן.

עם זאת, אנו כוללים המלצה על עצם ניילון לבעלי לעיסה סופר אגרסיבית שרוצים אפשרות קשה יותר.

זכור: לא משנה איזה צעצוע לעיסה תבחר, עקוב אחר המשחק מקרוב והסר אותו מכלבך ברגע שהוא מראה סימני בלאי.

צעצועי הלעיסה הטובים ביותר לכלבים

בצידנו אחר הטוב ביותר, בדקנו ובדקנו מעל 80 צעצועי לעיסה שונים. זה היה מסע ארוך, אבל בסופו של דבר צמצמנו אותם ל-4 צעצועי הלעיסה הטובים ביותר לכלבים.

כשמדובר בצעצועי לעיסה קשוחים, מלך אחד שולט. למעשה, מותג צעצוע הלעיסה הזה זכה ב -4 מתוך 6 הקטגוריות – שום דבר אחר לא התקרב. אנחנו מדברים כמובן על ה-KONG.

שתפו את הפוסט

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ולמדו מהטובים ביותר!

עוד כתבות בנושא